از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

اسپری پس از نیش حشرات After Bite Lotion Deet

وضعیت موجود
قیمت 22000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری پس از نیش حشرات

خارش، سوزش و التهاب ناشی از گزش حشرات می­تواند بسیار آزار دهنده باشد و تا چندین روز شخص را درگیر نماید. استفاده از لوسیون پس از نیش حشرات دیت، راهکاری مناسب جهت تسکین و کاهش علائم ناشی از گزیدگی است. از ترکیبات این فرآورده می­توان به عصاره کالاندولا و آلوئه ورا اشاره نمود.

عصاره کالاندولا (گل همیشه بهار) به علت وجود ترکیبات متعددی از جمله تری ترپن ساپونین­ها، تری ترپن الکل­ها، فلاونوئیدها و... خواص ضدالتهابی دارد و استفاده از آن به صورت موضعی جهت درمان زخم، سوختگی و التهابات توسط کمیسیون E تایید شده است. به علاوه مطالعات نشان دهنده خواص ضدمیکروبی این ماده می­باشد. لوسیون پس از نیش حشرات دیت، حاوی مقدار مناسب از عصاره کالاندولا بوده که علاوه بر کاهش التهاب و سوزش می­تواند به جلوگیری از عفونت ناشی از نیش حشرات کمک کند.

عصارهآلوئهوراحاویآنزیمها،موادمعدنی،ویتامین­هاوساپونین­هااستودارایاثراتضدالتهابیوضدباکتریاست. اینمادهمعمولاًبهدلیلخاصیتمرطوبکنندگیباعث افزایش لطافت پوست در ناحیه گزیده شده و یا حتی نواحی آفتاب سوخته می­شود.

روش مصرف:

 لوسیون را روی محل گزیده شده یا آفتاب سوخته اسپری کنید و اجازه دهید تا کامل خشک شود. این عمل را پس از احساس خارش و یا سوزش تکرار کنید.

موارد احتیاط:

فقط جهت استعمال خارجی می­باشد.

از اسپری کردن فرآورده در اطراف چشم بپرهیزید.

دور از دسترس اطفال و در جای خنک نگهداری شود.