از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

سیر سیاه دکتر بیز وزن 170گرم

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

خواص سیر سیاه:

 

تقویت سیستم ایمنی: اگر زود بیمار شوید، جوش های سرسیاه در برابر ویروس ها و باکتری ها مقاوم هستند و قدرت گلبول های سفید را در بدن افزایش می دهند.

 

پیشگیری از بیماری قلبی: سیر سیاه حاوی آنتی اکسیدان ها و پلی فنولیک اسید لینولئیک گوگرد و18 اسید آمینه از 20 اسید آمینه مورد نیاز بدن را تامین می کند. فشار خون را کاهش می دهد و خون را رقیق می کند. علاوه بر این، سکته های قلبی و لخته شدن خون و تراکم پلاکت های خون را کاهش می دهد که به پیشگیری از بیماری های قلبی کمک می کند.

 

محافظ سیستم عصبی: استرس را کاهش می دهد، خواب را تنظیم می کند و نوسانات خلقی را کاهش می دهد.

 

درمان بیماری های تنفسی: سیر سیاه بیماری های تنفسی و آسم را درمان می کند و همچنین التهاب گلو و حنجره را از بین می برد.

 

درمان بیماری کلیوی: سیر سیاه حاوی پتاسیم است که قدرت گوارشی قوی دارد، بنابراین می تواند در درمان یبوست موثر باشد. افرادی که از کم آبی رنج می برند می توانند از آن برای ادرار کردن استفاده کنند.

 

ضد حساسیت: در برخی فصول مانند بهار که حساسیت و آلرژی تشدید می شود و یا در پاییز و زمستان که سرماخوردگی و گلودرد شدید است می توانید از سیر سیاه استفاده کنید، این محصول حساسیت و گلودرد را کاهش می دهد.

 

درمان درد مفاصل: گوگرد موجود در سیر ورم و درد مفاصل را کاهش می دهد و از درد عضلانی جلوگیری می کند.

 

کلاژن سازی: سیر سیاه خاصیت کلاژن سازی دارد و با مصرف آن کلاژن پوست افزایش می یابد. افزایش کلاژن باعث شادابی پوست و معمولاً صورت می شود. همچنین برای افرادی که از خشکی و قرمزی پوست رنج می برند بسیار موثر است و با از بین بردن رادیکال های آزاد از پیری زودرس جلوگیری می کند.

 

مبارزه با خستگی: مصرف سیاه در روزمقاومت بدن را افزایش می دهد و خستگی ناشی از بی خوابی، خستگی و فعالیت های روزانه را کاهش می دهد.

 

از دیگر خواص سیر سیاه می توان به ضد چاقی و سرطان و در درمان زود انزالی موثر بود