از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

مقطر 18گیاه اسلیپ نایس

وضعیت موجود
قیمت 90000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

حجم 500میل

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

 

خواب یکی از نیازهای اساسی بدن انسان است و برای حفظ و نگهداری انرژی، وضعیت ظاهری و رفاه جسمی لازم است. در هنگام خواب هورمون‌هایی چون اپی‌نفرین، سروتونین و هورمون رشد آزاد می‌شود و تغییرات شیمیایی و افزایش تغذیه سلولی صورت می‌گیرد تا بدن برای فعالیت‌های روز بعد آماده شود. همچنین ترمیم، سازمان‌دهی دوباره، تقویت حافظه و یادگیری در سیستم عصبی در زمان خواب رخ می‌دهد. سلامت انسان با کمیت و کیفیت خواب در ارتباط است. طی بررسی هایی که پیرامون رابطه میان خواب و سلامتی انجام گرفته است، به وجود یک ارتباط موثر میان خواب و مشکلات سلامتی اشاره گردیده به طوری که کاهش و افزایش ساعات خواب، فرد را با مشکلات گوناگون سلامتی مواجه می سازد.

 

بی‌خوابی موجب بروز اختلالات هورمونی، رفتاری و جسمی و روحی شده و کیفیت زندگی بیمار را کاهش می‌دهد.

 

امروزه به‌دلیل پیشرفت علم در طب مدرن و رواج بیشتر طب سنتی، ترکیبات شیمیایی و گیاهی مختلفی برای تسکین اعصاب و رفع بی‌خوابی، شناخته‌شده و تجویز می‌گردد.

 

از آنجا که داروهای شیمیایی اثرات مخرب و گاها جبران‌ناپذیری بر سلامت بدن دارند، متخصصین طب سنتی بر آن شدند تا با انجام پژوهش‌های بالینی متعدد و با استفاده از دانش گیاهان دارویی، مقطر بی‌نظیر اسلیپ نایس را جهت بهبود سیستم اعصاب و روان، تسکین اضطراب و رفع بی‌خوابی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.