از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

شربت بنفشه کیمیاگر ۱۲۰ میل

وضعیت موجود
قیمت 43000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

گل بنفشه گیاه زیبا و معطری است که در انواع مختلف دارویی و زینتی وجود داشته و به دلیل خواص درمانی بسیار، از زمان های گذشته جایگاه ویژه ای در طب سنتی دارد. امروزه نیز شرکت های داروسازی بسیاری اقدام به تهیه فرآورده ها و محصولات مختلف حاوی عصاره گل بنفشه چون روغن، اسانس و شربت گل بنفشه کرده اند.

شربت گل بنفشه کیمیاگر توس از جمله این محصولات می باشد که حاوی عصاره آبی این گیاه بوده و اثرات ضد التهاب و ضد باکتری دارد. یکی از مهم ترین موارد مصرف این شربت در درمان سرفه می باشد. شربت گل بنفشه نرم کننده سینه و خلط آور بوده و به دلیل طبع خنکی که دارد باعث انعطاف پذیری و نرم شدن ریه و مجاری هوایی می گردد.

علاوه بر این شربت گل بنفشه کیمیاگر توس ضد صفرا عمل کرده و موجب بهبود تحریک روده و اسهال می شود. این شربت همچنین تب را کاهش داده و برای درمان بی خوابی مفید می باشد. درمان بیماری های گوارشی و رفع گرفتگی صدا از جمله دیگر فواید مصرف شربت گل بنفشه کیمیاگر توس می باشد.

برای مصرف این فرآورده می بایست با در نظر گرفتن شدت بیماری، روزانه 1 الی 3 قاشق از این شربت را مصرف نمایید. توجه داشته باشید افرادی که دارای زخم معده فعال می باشند باید شربت گل بنفشه کیمیاگر توس را با احتیاط مصرف نمایند.