از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

شربت گل گاوزبان فراطب حجم ۲۰۰ میل

وضعیت موجود
قیمت 29000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

موارد مصرف:

آرام بخش، مقوی اعصاب و قلب، کنترل تپش قلب، نشاط آور و نیرو بخش، تقویت کننده قوای جنسی، کاهش استرس، ضد افسردگی، مکمل گیاهی برای ترویج احساس آرامش در زمان فشار، استرس و یا تنش های عصبی، تقویت اعصاب برای مدیریت برنامه های شلوغ و نگرانی های روزمره، تعادل سازی احساسات و تقویت هماهنگی و کنترل تنش عصبانیت، تقویت احساس تندرستی سلامت و تعادل در مغز و سیستم عصبی.

 

ترکیبات:

گل گاو زبان، گل بنفشه، بادرنجبویه، هلیله سیاه، افتیمون، بسفایج، اسطوخدوس، گلاب، شکر سرخ

 

 

 

مکانیسم اثر

 

 

بادرنجبویه: (نام علمی: Melissa Officinalis) مقوی قلب، قوای فکری و دستگاه عصبی بوده و هوش، حواس و حافظه را تقویت می نماید. نشاط آور و مفرح و از بین برنده درد با منشأ مغز و جمجمه می باشد. معالجه کننده بیماری کابوس و از بین برنده ترس و وحشت های عصبی بوده و اثر سموم وارده در بدن را کم می کند. همچنین بادرنجبویه بوی بد دهان را از بین می برد.

گاوزبان: (نام علمی: Echium amoenum) گل گاوزبان مقوی روح و اعضای رئیسه بدن بوده و حواس پنج گانه آدمی را تقویت می کند. شکم را نرم و کیسه صفرا را باز می کند. اخلاط سوخته سوداوی را از معده خارج و عوارض آن را از بین می برد. جهت سرسام (مننژیت)، برسام (ورم حجاب حاجز)، مالیخولیا، تنگی نفس، جنون و رفع حواس پرتی مفید می باشد. نشاط آور بوده، رنگ رخسار را باز و نیکو می کند. سینه را نرم کرده، تنگی نفس و درد گلو را شفا می دهد. دلهره و وحشت را از بین برده، غم و غصه را کم می کند. برای کسانی که با خود حرف می زنند سودمند می باشد. جهت درمان جوشهای چرکی دهان اطفال، برفک، سستی بیخ دندان و رفع حرارت دهان نافع است. جهت درمان امراض سودای، وسواس و خفقان مفید است.

بنفشه: (نام علمی: Viola Tricolor L) این گیاه، ضد باکتری، ضد التهاب، ضد تب، ملین، معرق، ادرارآور، خلط آور، قارچ کش، خواب آور، کاهش دهنده پر فشاری خون، شل کننده عضلات، مقوی اعصاب و مسکن است. بنفشه در درمان درد کلیه، بیماریهای ریوی و التهاب دستگاه گوارش و ادراری مؤثر است. درمان ناراحتی هایی نظیر سرماخوردگی، سینه پهلو، آنفولانزا و تبهای گرم مانند تب، گلودرد، ذات الریه، زکام های گرم مزاج و خشونت شش ها بوده، دفع کننده صفرا، درمان اسهال های صفراوی، خارش پلک چشم، ورم رحم، فشارخون. سرطان خانم ها، شوره سر و تقویت کننده موی سر می باشد. درمان گرفتگی بینی، رفع جوش صورت، درمان سرخک و سرخچه، میگرن، ورم سوزاک، درد پستان، برفک دهان، پرکاری تیروئید و سل ریوی می باشد. ضد افسردگی، رفع تنگی نفس، سرفه، خشونت سینه و تسکین دهنده خارش مهبل است.

هلیله سیاه: (نام علمی: Terminalia chebula) هلیله ضد سودا و تقویت کننده دستگاه گوارش،حافظه و معده میباشد. از سفید شدن مو جلوگیری میکند. برای تقویت بینایی، رفع سوء هاضمه، درمان بواسیر و یبوست، درمان سردردهای ناشی از صفرا، درمان سردردهای کهنه، تقویت نور چشم، جمع شدن پوست، درمان جذام و برطرف کردن سیاهی دور چشم مفید است.

افتیمون: (نام علمی: Cuscuta Epithymum) این گیاه، محلل، ملطف و مفتح سدد، مسهل سودا و بلغم، درمان امراض دماغی و عصبی نظیر صداع، تشنج، صرع، مالیخولیا، مانیا، جنون، کابوس، خفقان و وسواس سوداوی می باشد. علاج ترنجیدگی مفاصل، بادشکن، درمان سرطان، مقوی دل، مغز و جگر می باشد. درمان کننده نارسایی کلیه، ضد اسکوربوت (کمبود ویتامین C)، ناراحتی های کبد، طحال و کیسه صفرا، ناهنجاری های جنسی، سردردهای مزمن سودای مزاج که همراه با ناراحتی های فکری می باشد.

 

 

شرایط منع مصرف

 

 

مصرف فرآورده در دوران شیردهی و بارداری توصیه نمی شود.

به همراه مصرف فرآورده، آب کافی استفاده نمایید.

 

 

عوارض جانبی

 

 

عارضه جانبی خاصی در مصرف فرآورده گزارش نشده است.

 

دستور مصرف:

بزرگسالان یک قاشق غذاخوری، 3 بار در روز، نیم ساعت قبل از غذا مصرف نمایند.