از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

کپسول آرتیشو سینافرآور بسته ۶۰ عددی

وضعیت موجود
قیمت 40000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

کپسول آرتیشو سینافرآور بسته ۶۰ عددی

کلسترول بالا یا همان بیماری چربی خون به دلیل افزایش میزان چربی در بدن اتفاق می افتد. بیماری چربی خون یکی از مشکلات رایج در تمام جهان محسوب شده و همین نکته سبب می شود تا پیشگیری از وقوع این بیماری اهمیت زیادی پیدا کند. به همین منظور، لازم است تا افراد بالای 20 سال در دوره های 5 ساله آزمایش خون داده و میزان چربی خون خود را بررسی نمایند و در صورت بروز بیماری چربی خون حتما روند درمانی را آغاز نمایند. بالا بودن میزان کلسترول خون باعث گرفتگی عروق و سخت شدن رگ ها می شود و این اتفاق خطرناکی است که باید حتما از بروز آن جلوگیری به عمل آید.

 

شرکت داروسازی سینا فراور که نزدیک یک دهه است در حوزه ساخت داروهای گیاهی بر مبنای طب سنتی و گیاه درمانی فعالیت می کند برای کاهش میزان کلسترول و تری گلیسرید خون، دارویی به نام کپسول آرتیشو را تهیه کرده است که خاصیت صفرا آوری نیز دارد. این کپسول از عصاره گیاه کنگر فرنگی ساخته شده که در ادامه خواص آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

کنگرفرنگی بومی کناره مدیترانه و جنوب اروپا بوده و گیاهی یکساله می باشد. در طب سنتی از کنگر فرنگی برای کاهش میزان تری گلیسرید و کلسترول خون، تقویت اعمال کبد، تحریک کلیه برای دفع اوره و کلسترول، پیشگیری از تجمع چربی در سلول های کبدی و... استفاده می شود. آزمایشات انجام شده بر روی این گیاه نشان می دهد که کنگر فرنگی اثر نوسازی سلول های کبدی را نیز دارد. این گیاه میزان کاهش قند خون و فرآیند تشکیل کلسترول را تنظیم می نماید. از برگ گیاه کنگر فرنگی برای درمان بیماری های کلیه و کبد استفاده می شود.

 

نحوه مصرف این دارو بدین صورت است که روزانه سه عدد کپسول به همراه غذا میل گردد. افرادی که نسبت به گیاهان خانواده کاسنی حساسیت دارند نباید از این دارو استفاده کنند زیرا ممکن است دچار واکنش های آلرژیک شوند. بیماران مبتلا به سنگ های صفراوی، التهاب ویروسی حاد کبد، کولیت حاد صفراوی و یرقان انسدادی نیز نباید از این دارو استفاده کنند. مصرف کپسول آرتیشو برای کودکان زیر ۱۲ سال و بانوان باردار و شیرده ممنوع است.