از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

پماد ضد درد کاپسیدین

وضعیت موجود
قیمت 20000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ویژگی های کرم کاپسیدین دینه

موثر در درمان دردهای آرتریت روماتوئید، استورآتریت، دردهای ناحیه شانه، بازو و ستون فقرات

کمک به درمان دردهای عصبی مزمن و نوروپاتی بیماران دیابتی

موثر در کاهش درد ناشی از اسپاسم عضلانی

دارای جذب بسیار بالای پوستی

حاوی عصاره فلفل قرمز

ضد درد و مسکن

معرفی کرم کاپسیدین دینه

ماده موثره فلفل (کپسایسین) موجود در کرم کاپسیدین دینه، اثر ضد درد انتخابی خود را از طریق کاهش ماده P (نوروپپتیدی متشکل از 11 اسید آمینه) که واسطه انتقال درد از اعصاب محیطی به نخاع و مغز می باشد، اعمال می کند. بدین ترتیب که کپسایسین با ممانعت از باز جذب ماده P باعث کاهش انتقال پالس های درد از اعصاب محیطی به سیستم اعصاب مرکزی می گردد و در نتیجه احساس درد در ناحیه آزرده کاهش می یابد. کرم کاپسیدین با جذب بسیار بالای پوستی در درمان دردهای موضعی موثر می باشد.

از کرم کاپسیدین بعنوان کمک درمانی مناسبی در تسکین دردهای روماتیسمی، درد شانه، بازو، دست ها، زانوها، و سایر مفاصل و نیز در کشیدگی تاندون ها و در رفتگی ها می توان استفاده کرد. به دلیل فرمولاسیون ویژه و فرم کرم (به جای پماد) علاوه بر آنکه میزان جذب مواد موثره و اثر ضد درد بالایی دارند، پس از مالش کاملا جذب شده و از چرب شدن لباس جلوگیری می گردد. استفاده مکرر از کرم کاپسیدین دینه، علاوه بر آنکه باعث کاهش قرمزی و حساسیت پوست به آن می گردد، درد در موضع را مهار می کند. این کرم فاقد هر گونه بوی نامطبوع بوده و کاربرد آن را راحت تر می کند.

موارد مصرف کرم کاپسیدین دینه چیست؟

از موارد مصرف کرم کاپسیدین دینه می توان آرتریت روماتویید، استئوآرتریت، نورالژی، دردهای ناحیه شانه، بازو، ستون فقرات، اسپاسم های عضلانی، و نیز نوروپاتی های دیابتی و دردهای عصبی مزمن را که به دیگر درمان ها پاسخ نداده است، نام برد.