از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

شراب رضوی نیاک حجم 120میل

وضعیت موجود
قیمت 70000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

فواید شراب رضوی نیاک :

 

بهبود قدرت سیستم ایمنی بدن

بهبود ضعف عمومی بدن

درمان درد آرتروز و نقرس

افزایش توان جنسی در هر دو جنس

بهبود مزاج سرد و بلغم

 

ترکیبات محصول:

شراب رضوی نیاک که از ترکیب عصاره کشمش، زنجبیل، دارچین، میخک، زغفران، سنبل الطیب، مصطکی و کاسنی با عسل مصفی تهیه شده است، طبق دیدگاه طب سنتی تنها نوشیدنی می باشد که مصرف آن همراه با غذا مجاز بوده و توصیه می شود. در ادامه برخی از خواص و فواید گیاهان به کار رفته در تهیه شربت رضوی نیاک را بررسی خواهیم کرد:

 

سنبل الطیب (Valeriana Officinalis): این گیاه ضد اسپاسم و آرام بخش که با نام والریان نیز شناخته می شود، تقویت کننده نیروی جنسی بوده و به درمان ناراحتی های عصبی و هیستری کمک می کند.

زنجبیل (Zingibar officinale): این گیاه خوش عطر که مردم چین، ایران و هند از زمان های قدیم آن را مورد استفاده قرار می داده اند، تقویت کننده معده، قلب و مثانه بوده و در رفع و تسکین بیماری های مفصلی مفید می باشد.

کاسنی (Cichorium intybus): مصرف کاسنی برای درمان بیماری های کبد و دستگاه گوارش بسیار مفید بوده و همچنین میل جنسی را افزایش می دهد.

میخک (Caryophillium aromaticus): میخک تقویت کننده نیروی جنسی افراد سرد مزاج بوده و همچنین مقوی معده و جهاز هاضمه، کبد، کلیه و به طور کلی بدن می باشد.

 

طریقه مصرف :

برای مصرف شراب رضوی طبق دستور پزشک عمل کرده و یا 1 الی 2 بار در روز، هر مرتبه 2 پیمانه از آن را در یک لیوان آب رقیق نموده و میل نمایید.