از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

موسیر شیرین شده نازک ۴۰ گرم

وضعیت موجود
قیمت 16500 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

موسیر شیرین شده نازک ۴۰ گرم
خواص موسیر برای سرماخوردگی و آلرژی: موسیر حاوی ترکیبات گوگردی فراوان است که دارای خواص ضد باکتری هستند و مانند آنتی بیوتیک طبیعی برای درمان سرماخوردگی، آنفلونزا، تب و برونشیت عمل می‌کنند. گل موسیر یک آنتی هیستامین طبیعی برای درمان حساسیت است.

- خواص موسیر برای لاغری و کاهش وزن: مصرف موسیر می‌تواند ذخیره‌ی چربی در بدن را کاهش دهد و باعث لاغری و کاهش وزن افراد شود. مصرف موسیر به دلیل کاهش ذخیره‌ی چربی در بدن سبب لاغری و کاهش وزن افراد می‌شود.

- خواص موسیر برای جنین و زنان باردار: موسیر حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای رشد طبیعی جنین و سلامت زنان باردار می‌باشد. ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در موسیر سبب سلامت زنان باردار و رشد طبیعی جنین می‌شود همچنین فولات موجود در موسیر از نقایص سیستم عصبی جنین جلوگیری می‌کند.

- خواص موسیر برای نوزادان و کودکان: ویتامین‌های C و A و فسفر و منیزیم موجود در موسیر برای سلامت استخوان و بهبود رشد نوزادان و کودکان مفید و ضروری است.

- خواص موسیر برای معده و دستگاه گوارش: موسیر سبب تحریک آنزیم‌های گوارشی، بهبود هضم غذا، درمان زخم معده و سلامت دستگاه گوارش می‌شود و فیبر موجود در آن حرکات روده بهبود می‌بخشد و یبوست را درمان می‌کند.

خواص موسیر برای دیابت و قند خون: موسیر تولید انسولین در بدن را افزایش می‌دهد و به همین علت سبب کاهش قند خون در افراد دیابتی می‌شود. فیبر بالای موجود در موسیر برای قند خون را تنظیم می‌کند.

خواص موسیر برای کلسترول و فشار خون: ترکیبات فلاونوئیدی موجود در موسیر، چربی و کلسترول خون را کاهش می‌دهند آنتی اکسیدان های مانند آلیسین و کورستین موجود در موسیر فشار خون بالا را کاهش می‌دهند.

خواص موسیر در پیشگیری از سرطان: ترکیبات گوگردی و اتیل استات موجود در موسیر رشد سلول‌های سرطانی را کاهش می‌دهند. مصرف موسیر از انواع سرطان‌های سینه، معده و کولون پیشگیری می‌کند. آلیسین موجود در عصاره کلروفرمی موسیر ایرانی قادر است از رشد و تکثیر سلول‌های سرطانی جلوگیری کند.

- خواص موسیر برای کبد: موسیر ترکیبات گوگردی فراوان دارد که سبب بهبود جریان خون و سم‌زدایی و پاک‌سازی بدن و کبد می‌شود.

از دیگر خواص موسیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

افراد سرد مزاج برای تقویت قوای جنسی می‌‌توانند از موسیر کمک بگیرند. قابل ذکر است که تأثیر مثبت موسیر را بر دستگاه اعصاب کاهش سردردهای میگرنی نمی‌توان ندیده گرفت. موسیر نقش قابل توجهی در کاهش چربی خون و جلوگیری از تصلب شرایین دارد.


- ادرارآور
- قاعده آور
- رفع فراموشی
- درمان نقرس
- درمان سیاتیک
- درمان تنگی نفس
- تقویت قوای جنسی
- ترمیم کننده زخم ها
- کاهش سردردهای میگرنی
- پیشگیری از تصلب شرایین