از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

محصولات گیاهی پاسارگاد محصولات گیاهی پاسارگاد

ثبت نام

پودر جوانه گندم شاد ۱۲۵ گرم

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اگر جز آن دسته از افراد هستید که میخواهید لاغر شوید و یا لاغر بمانید، پودر جوانه گندم همراه با ماست یا سالاد کاهو ۱۰ دقیقه قبل از غذا میل کنید و اگر جز افرادی هستید که میخواهید چاق شوید آن را ۱۰ دقیقه بعد از غذا میل کنید.

امروزه نقش و اهمیت جوانه ها به نحوی مطرح است که کارشناسان علوم تغذیه بر مصرف آن تأکید زیادی دارند و از ان به عنوان یکی از مهمترین اجزا سبد غذایی روزانه خانواده ها یاد می کنند. در واقع جوانه ها موادغذایی هستند که با روند طبیعی رشد و تولیدشان، در گروه سبزی ها، آن هم با ارزش غذایی بالا از نظر ویتامین ها و املاح محسوب می شوند. در  ایران از هزاران سال پیش، در دوران باستان جوانه ها و اهمیت استفاده آنها برای مردم شناخته شده بوده است. به همین دلیل مردم ایران استفاده از جوانه گندم را به عنوان یک آئین سنتی همواره در آغاز بهار به شکا سمنو در سفره هفت سین لازم میدانستند.

متاسفانه خانواده ها به میزان کافی از پودر جوانه گندم استفاده نمیکنند و این در حالی است که پودر جوانه گندم سرشار از ویتامن ها و املاح معدنی ضروری برای بدن مانند ویتامین A  و B و منیزیم میباشد.
این پودر با دارا بودن ویتامین A میتواند باعث افزایش قوه بینایی، سرعت رشد کودکان، شادابی پوست و سلامت ریه و گلو شود. همچنین پودر جوانه گندم در رفع بی‌خوابی، بروز یائسگی زودرس، اختلالات قلبی و دیابت مفید و مؤثر است